Inwestor

Home

Zespół Inwestycji

 

Inwestorem projektu Orange Office Park jest East-West Development Office sp. z o.o. - spółka celowa kontrolowana przez luksemburski holding, realizujący przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii i Polski.

 

Projekt powstał przy współpracy z firmą Mc Real Property z siedzibą w Krakowie, odpowiadającej za pełną obsługę inwestycji.

 

Głównym twórcą spółki jest Theodor Jongen wraz z rodziną oraz firma Mc Real Property. Spółki celowe założone przez Theodora Jongena, prowadzą działalność w Polsce od 2005 roku, i mają na swoim koncie, przygotowanie takich inwestycji jak galeria handlowa w Kielcach (Galeria Korona), osiedle mieszkaniowe pod Poznaniem (Biedrusko) oraz osiedle domów jednorodzinnych w podkrakowskich Bibicach.

 

Firma Mc Real Property została założona przez Piotra Miklaszewskiego, zajmującego się obsługą projektów deweloperskich od 1997 roku.

Mc Real Property zajmuje się obsługą spółek Theodora Jongena od początku działalności w Polsce.

 

Dotychczasowe doświadczenie Grupy

 

inwestor1Budynek biurowy w Amsterdamie – Biurowiec o powierzchni najmu 2 186 mkw. położony w Amsterdamie. inwestor2Noordelijk Trade Center – Biurowiec o powierzchni najmu 3 900 mkw. zlokalizowany w Groningen. inwestor3Budynek biurowy w Amersfoort – Kameralny biurowiec o powierzchni najmu 1 575 mkw. zlokalizowany w Amersfoort. inwestor4Wielofunkcyjny zespół w Herentals składający się z biurowca o powierzchni 4 400 mkw., magazynów o powierzchni 8 140 mkw. oraz centrum konferencyjnego o powierzchni 1 250 mkw.

Theodoor Jongen

 

inwestor0Prezes Zarządu Theodoor Jongen jest z wykształcenia architektem, który przez 25 lat prowadził firmę architektoniczną realizującą na terenie Holandii, Belgii i Niemiec projekty komercyjne (biura, handel, logistyka), jak również projekty mieszkaniowe.

Poza działalnością biznesową Theodor Jongen jest znawcą i kolekcjonerem sztuki – założył i prowadzi AAArtfoundation w Kitzbühel w Austriackich Alpach.

Na terenie Polski, Spółka East-West Development Office jest obsługiwana przez Firmę MC Real Property. Właścicielem firmy jest Piotr Miklaszewski, prawnik i zarządca nieruchomości, od 1997 roku zajmujący się realizacją inwestycji komercyjnych.