Zespół Inwestycji

Inwestorem projektu Orange Office Park jest East-West Development Office sp. z o.o. - spółka celowa kontrolowana przez luksemburski holding, realizujący przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii i Polski.

Głównym twórcą spółki jest Theodor Jongen wraz z rodziną. Spółki celowe założone przez Theodora Jongena, prowadzą działalność w Polsce od 2005 roku, i mają na swoim koncie, przygotowanie takich inwestycji jak galeria handlowa w Kielcach (Galeria Korona), osiedle mieszkaniowe pod Poznaniem (Biedrusko) oraz osiedle domów jednorodzinnych w podkrakowskich Bibicach.Theodoor Jongen

Prezes Zarządu Theodoor Jongen jest z wykształcenia architektem, który przez 25 lat prowadził firmę architektoniczną realizującą na terenie Holandii, Belgii i Niemiec projekty komercyjne (biura, handel, logistyka), jak również projekty mieszkaniowe.

Poza działalnością  biznesową Theodor Jongen jest znawcą i kolekcjonerem sztuki – założył i prowadzi AAArtfoundation w Kitzbühel w Austriackich Alpach.

Na terenie Polski, Spółka East-West Development Office jest obsługiwana przez Firmę MC Real Property. Właścicielem firmy jest Piotr Miklaszewski, prawnik i zarządca nieruchomości, od 1997 roku zajmujący się realizacją inwestycji komercyjnych.

Dotychczasowe doświadczenie Grupy

Budynek biurowy w Amsterdamie – Biurowiec o powierzchni najmu 2 186 mkw. położony w Amsterdamie.

 

Noordelijk Trade Center – Biurowiec o powierzchni najmu 3 900 mkw. zlokalizowany w Groningen.
Budynek biurowy w Amersfoort – Kameralny biurowiec o powierzchni najmu 1 575 mkw. zlokalizowany w Amersfoort.
Wielofunkcyjny zespół w Herentals – Wielofunkcyjny zespół składający się z biurowca o powierzchni 4 400 mkw.,
magazynów o powierzchni 8 140 mkw. oraz centrum konferencyjnego wraz z zapleczem restauracyjnym o powierzchni 1 250 mkw.