Lokalizacja

Home

POŁOŻENIE

 

Orange Office Park, dzięki swojej lokalizacji przy nowo wybudowanej linii szybkiego tramwaju oraz dwupasmowej trasie szybkiego ruchu, jest łatwo dostępny zarówno dla osób korzystających z komunikacji publicznej, jak i dla tych używających  własnych środków transportu.

 

Dodatkowo, położenie budynku umożliwia wygodny dojazd do Portu Lotniczego i autostrady A4 dzięki nowo wybudowanej Trasie Bagrowej - dwupasmowej trasie szybkiego ruchu, dostępnej z budynku i umożliwiającej szybki dojazd do obwodnicy Krakowa (A4).

localisation1Czas dojazdu do Dworca Głównego wynosi 10 minut w godzinach porannego szczytu. localisation2Czas dojazdu do Portu Lotniczego w Balicach wynosi mniej niż 25 minut w godzinach porannego szczytu. localisation3Około 69 000 samochodów mija Orange Office Park każdego dnia. localisation4Na Stare Miasto dotrzemy samochodem zaledwie w 5 minut, zaś zabytkowa dzielnica Kazimierz jest nieopodal.

OKOLICA

 

Orange Office Park jest zlokalizowany w przechodzącej rewitalizację dzielnicy Zabłocie – położonej najbliżej w stosunku do ścisłego centrum miasta niecentralnej dzielnicy biznesowej. Zabłocie jest nie tylko centrum biurowym, ale również ważnym dla południowego Krakowa miejscem zakupów w takich centrach handlowych jak CHT i King’s Square, które położone są vis-a-vis Orange Office Parku. Galeria Kazimierz – jedna z największych galerii handlowych w Krakowie, położona jest w odległości 10 minut spacerem od budynku.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się trzy inne biurowce/parki biurowe zrealizowane/w trakcie realizacji/planowane, co sprawia, że Zabłocie jest jedną z najbardziej dynamicznych dzielnic biurowych w Krakowie.  Krótki spacer dzieli Orange Office Park od dużego regionalnego dworca autobusowego, obsługującego lokalny ruch autobusów podmiejskich i busów dla całej południowej części metropolii krakowskiej. Ponadto, w pobliżu planowana jest stacja regionalnej kolei dojazdowej (stacja Zabłocie).

 

Orange Office Park jest świetnie wyeksponowany i doskonale widoczny dzięki położeniu dokładnie na narożniku skrzyżowania dwóch dwupasmowych tras szybkiego ruchu (dwupoziomowe skrzyżowanie ulicy Nowohuckiej – głównej arterii komunikacyjnej południowego Krakowa, z wiaduktem nad dwujezdniowymi ulicami Klimeckiego/Kuklińskiego), co daje świetny dostęp do ścisłego, historycznego centrum miasta.

 

Zabłocie ma również kilka atrakcji turystycznych pierwszej klasy: fabrykę Emalia Oscara Schindlera, która stała się nieśmiertelna dzięki sławnemu filmowy Stevena Spielberga (obecnie jest to muzeum), oraz MOCAK (Krakowskie Muzeum Sztuki Współczesnej).