Budynek

Home

Orange Office Park

Orange Office Park to nowoczesny park biurowy składający się z 4 budynków biurowych.  

 

Projekt realizowany jest w etapach, oferując tym samym swoim najemcom możliwość rozwoju w ramach tej samej lokalizacji (lub wręcz tego samego piętra, dzięki projektowi, pozwalającemu łączyć piętra w sąsiadujących budynkach).

 

Orange Office Park jest doskonale dostępny dla osób korzystających z komunikacji publicznej, dzięki lokalizacji przy świeżo zrealizowanej linii szybkiego tramwaju. Doskonały dostęp samochodem zapewnia położenie na skrzyżowaniu ulic Nowohuckiej – głównej arterii komunikacyjnej południowego Krakowa, która poprzez wiadukt przecina się z ulicą Klimeckiego i Trasą Bagrową.

budynek1Możliwość wynajmu różnych powierzchni, już od 150 mkw. budynek3Wysokiej jakości wykończenie wnętrz, w tym w pełni wykończone łazienki i kuchnie pracownicze (w standardzie budynku). budynek2Powierzchnia typowego piętra wynosi 2 913 mkw. GLA. budynek4Wszystkie budynki w Orange Office Park zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem biurowym klasy A.

W STANDARDZIE

 

  • Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.  
  • Dwie niezależne zasilające linie kablowe.  
  • Wszystkie budynki   w pełni klimatyzowane i mechanicznie wentylowane.  Wszystkie budynki   posiadają recepcję działająca 24h na dobę w lobby wejściowych,  24-godzinną ochronę oraz centrum ochrony z systemem telewizji przemysłowej CCTV i elektroniczny system kontroli dostępu. 
  • Podnoszone podłogi.